Víkend s Páťou

To si tak panička odjela na tři dny pryč na služební cestu a když se vrátila, nestačila se divit, jak Airi vyrostla. A taky přibrala, už váží 9,4 kg. A stojí jí obě uši, takže má najednou strašně obrovskou hlavu a vypadá trochu jako netopýr :)) No a když už je to taková velká holka, zajeli jsme vlakem (Airi měla zážitek) do Rajhradu pro psí známku a taky rodokmen, který nám přišel poštou :)

V pátek nám z Děčína přijela na víkendovou návštěvu neteř Adéla s osmiměsíčním křížencem Páťou. Cestu vlakem si fakt užili. Airi Páťu zbožňuje a nejradši by si s ním neustále hrála. Naštěstí je Páťa vetší jak Airi. Byli jsme společně prozkoumat psí louku (prý nejhezčí v Brně). Ano, fakt byla obrovská, spíš takový park na kopečku. A za odhlučovací stěnou svištěla auta po dálnici, což ale vůbec nevadilo. Nejlíp nám bylo na lavičce ve stínu pod velkým stromem. A chlupáči měli příležitost se parádně vyřádit.

V sobotu k nám přijeli na návštěvu další příbuzní – švagr s rodinou (a dvě děti). Airi měla radost, fakt děti zbožňuje. A navečer, když už byla unavená, jsme ji nechali doma a vyrazili jsme s Páťou do centra, kde zrovna probíhala Slavnost masek. Hrozně moc lidí a kraválu, takže měl Páťa příležitost zvykat si na ruch. Airi dostala doma Konga a po našem návratu za dvě hodiny, nevypadala, že by jí něco moc chybělo. Venku bylo fakt moc vedro a vůbec se jí tam nechtělo.

V neděli jsme pak šli na návštěvu s Ádou a Páťou do ZOO. Páťa má zvířátka moc rád. Musím ale říct, že Airi víc zajímaly děti, kterých bylo všude hrozně moc. Nicméně si tam hezky začmuchala a pak i trochu pookřála u prasátek (ty fakt fest smrděly!) a koníků. S hříbátkem se i odvážně očmuchala :) Moc se nám líbila medvědice Kamčatka se dvěma medvíďaty. A cestou nás samozřejmě zastavovalo hrozně moc lidí s dotazem, co to máme za plyšového psa..

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník Airi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s