Řádění ve sněhu

Po zkušenostech z prvního říjnového sněhu jsem se nemohla dočkat, až konečně trochu pořádně nasněží. To neustálé podzimní bláto mě už iritovalo. Domů z procházek jsme chodily obě jak prasata a pes případné bahno z kožichu pak ještě trousil po bytě..

na snehuNu, dočkala jsem se :-) Pejsa je ze sněhu neuvěřitelně nadšená. Venku dostává ohromnou radost, což se projevuje potrhlým pobíháním (je nutné mít dostatečně dlouhé vodítko), válením se, skákáním (jako gazela :)), lovením sněhu a hlavně neustálým pojídáním sněhu. Včera celý den chodila s jazykem na zemi. Jakoby se bála, že jí ta bílá studivá supr věc zase přes noc zmizí a roztaje. Naštěstí už není podzimní říjen, ale mrazivý prosinec. Takže sníh zatím drží. Dneska ráno už byla pejsa trochu míň potrhlá a venku vnímala i jiné věci, než jen sníh, sníh a zase jenom sníh – například svou paničku ;-)

Ráno jsme vyrazily před prací ještě za tmy na naši psí louku. Jelikož má Airi na sněhu velký rozběh a na zmrzlé zemi se nemusím až tak bát, že mi pes vodítko vyválí v nesebraných ho*nech od prasat páníčků, prodloužila jsem ji její 10-metrovou stopovačku ještě o dalších 5 metrů. Byla pěkná mlha, takže z fotek nic moc není. Přesvědčit se o tom můžete zde. Po půlhodinovém řádění jsme ještě cestou domů potkali kamaráda Lennyho, který měl ze sněhu stejně šílenou radost jak Airi. Tak si aspoň zaskotačili spolu a parádně se vyblbli. Není nic lepšího, než mít unaveného psa, když jdete ráno do práce ;-)

Snad nám to přes den na sluníčku neroztaje a zablbneme si na sněhu ještě i odpoledne. Uvidíme.

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník Airi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s