Zasněžený cvičák

IMG_3375mTak to máme za sebou, poslední letošní cvičák. A dokonce i se sněhem. Očekávala jsem, že pejsoni budou na cvičáku ze sněhu paf a budou nepozorní. Trochu se to splnilo, ale nebylo to zas tak hrozné. Anarchie nám zavládla jen jednou při odložení. Jinak všichni poctivě poslouchali a snažili se. Nejskvělejší pro ně bylo samozřejmě běhání v hojném psím počtu na sněhové pláni. Já jsem ocenila skvělé akití vlastnosti – mokrý pes rychle uschne a když je mi zima, stačí strčit ruce do akitího rozehřátého kožichu a hned je teplo :) A když je sníh a váš pes ho zbožňuje, dá se ho hrst použít i místo pamlsku za odměnu ;-)

Přes Vánoce musím s Airi poctivě cvičit, aby nezapomněla, jak se poslouchá ;-) Myslím, že jí ale ze všeho nejvíc bude chybět psí smečka. Snad budeme potkávat dostatek psích kamarádů na psí louce.

IMG_3403mmTrochu nás rozladilo, že nám na psí louce bobovaly děti. Chtěli jsme vypustit po cvičáku pejsany alespoň na (od dětí) vzdálené straně louky, ale trochu jsme se báli, aby nám pejsoni neběželi za těmi barevnými jezdícími křičícími prcky. Naštěstí byli pejsoni rozumní a vůbec si jich nevšímali. A přecejen v případě nevrlých rodičů – na psí louce má právo být pes, my taky se psy nelezem dětem na hřiště, že ;-)

Tuto sobotu jsme měli naplánovaný společný výlet s americkým akiťákem Cappym a strakačkou Ajkou. Jelikož má ale Ajka packu mimo provoz, výlet byl přesunut na příští rok.

Vydali jsme se tedy hned po cvičáku s pánečkem na výlet a zároveň i lov kešek – na speciální luxusní sérii, která stála opravdu za to :) Celý výlet jsme pak završili na obědo-večeři v restauraci. Doma pejsa po tomto náročném dni padla a spí a bude spát až do večeře a po večeři aaaaž do rána. Není nic krásnějšího než mít utahaného pejska.

Fotky sněho-psů najdete tady.

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník Airi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s