Pálava aneb bahnem a sněhem

První březnový víkend jsme s kamarády Jarkem a Bárou vyrazili na Pálavu. Počasí se tvářilo naprosto jarně, nádherně (vcelku) teple a sluníčkově, takže jsme se už při prvním výšlapu  – k Dívčímu hradu – pořádně zapotili. O to více nás překvapil sníh, který na nás čekal v lese. A bahno, které na nás také čekalo – o kousek dál ;-) Případně kombinace bahna se sněhem, ta byla úplně nejlepší..

Z Děvína byl úžasný výhled do okolí – i Airi si ho užívala.

???????????????????????????????

Trochu jsme si potrénovali tahání  na postroji a cestou odháněli případné psí nápadníky (jsme v druhé polovině hárání). Ale hlavně jsme si cestou užívali ty úžasné výhledy a nádhernou krajinu. A Airi si (narozdíl od nás) užívala i poslední zbytky sněhu  – poskakováním a válením se v nich.

Když jsme sešli z chráněného území, Jarek vytáhl svého megadraka, který jde díky své velikosti pouštět i za mírného větříku (naopak když moc fouká, tak hrozí že člověk uletí i s drakem). Airi lítala jak ďas a „lovila“ ho na obloze :-D Celou dobu na vodítku, protože kdyby drak náhodou havaroval na zem a ona se na něho vrhla, asi bychom se nedoplatili..

???????????????????????????????

Z celého výletu mě nejvíce ohromila stolová hora, která byla až úplně na konci naší trasy. Na fotce níže se můžete pokochat pohledem ze stolové hory na Sirotčí hrádek a Pálavu.

???????????????????????????????

Více fotek z výletu (a i nějaké to video s Airi a drakem) najdete zde.

Poznámka na konec: paničku těch 18 km zcela odrovnalo a vyřadilo z provozu na celý další den. Pejsana po příchodu z výletu prospala celou noc a celé dopoledne a pak už se tvářila, že je v pohodě a kam zase půjdeme.. ;-)

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník Airi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s