Chlupaté peklo

Počasí si s námi zase hraje. Jeden týden bylo 12 stupňů, druhý 25 a teď máme tropických 35! Airina superhustá zimní podsada už nějakou dobu líná a připravuje se na letní pařáky, ale tohle byl přecejen dost drastický teplotní skok.

Představte si, že máte v celém bytě jen jeden jediný kousek koberce velký cca 4 metry čtvereční, který je poslední době velmi oblíbeným místem k psímu rozvalování (gauč má ke své nelibosti pejsanda zatrhlý). Takže to takhle ráno odejdete do práce, koberec čerstvě vyluxovaný, bez smítka, a když se odpoledne vrátíte, všude po bytě se koulí chuchvalce chlupů a koberec má novou akití žíhanou barvu. No nic, řeknete si, vysajete koberec i celý byt, jenže stejný scénář se bude opakovat i další dny poté..

Ve vší té záplavě chlupů mi došla trpělivost s naším starým vysavačem a rozhodla jsem se, že musíme koupit nový. Nakonec jsme vybrali speciální Pro Animal Hair od Bosche, i když byl překvapivě levný (2149 Kč), zákazníci jej v recenzích opěvovali. Opravdu jsem byla moc zvědavá, jak tento vysavač uspěje na akití chlupy zažrané do koberce, které nešly nijak ven, a pokud jsme se jich chtěli zbavit, tak jsme je museli velmi pracně ručně likvidovat. Nooo.. a ono to opravdu funguje. V kombinaci speciální kobercové hlavice a vysokého výkonu jdou chlupy z koberce ven raz dva :)

Tak teď ještě přežít ty vedra a po kompletním vylínání se těšíme za týden na výstavu psů ;-)

img_5560

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník Airi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s