Fakt hnusný zážitek

Před pár minutami..

Jdu si takhle s Airi po sídlišti po chodníku, ona mi jde hezky u nohy. Míjíme na chodníku stojící černé draze vypadající auto. Otevřou se dveře a z nich vyleze evidentně ožralý chlap. Míjíme auto, jsme tak 5 metrů od něj, když tu náhle s šíleným výhrůžným vrčením vyskočí obrovským obloukem z auta něco jako německý ovčák a hned za ním jakýsi kříženec podobné velikosti. Dost nahlas vrčící a naježení se vrhnou k nám (jeden z prava, druhý z leva).
V tu chvíli by se ve mne krve nedořezal. Myslím jen na to, ať Airi ani nenapadne se s nimi rvát. Tak nějak intuitivně jsem Airi zašoupla za mne a stoupla si jim do cesty. Psi ani ne půl metru předemnou zastavili a ztuhli. Pořád vypadají dost nebezpečně.
Volám na ožralého chlapa, ať si ty psy chytí. Ožralý chlap se pokouší vyslovit jméno psa „Hoerrry..“. Z auta ječí ženský hlas. Psi se stahují. Možná se ani nepohnuli, ale tak nějak mám pocit, že se napjaté nervy uklidnily, takže s Airi mizím kvapem pryč.

Až potom se mi brutálně rozklepou kolena. Co tohle bylo za hovada? Mohli se na mně nebo na Airi s klidem vrhnout.. fakt hnus :(

Příspěvek byl publikován v rubrice Deník Airi. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s